Radmila art studija

Radmila art studija  Paintings, gleznas, artworks, mākslas darbi

Mani sauc Radmila Fiļimonova, kopš 2013.gada es vadu "Radmila art" studiju un pasniedzu gleznošanas nodarbības.


Mans ceļš uz mākslu aizsākās bērnībā, jau tolaik daudz zīmēju, sapņoju kļūt par mākslinieci, piedalījos dažādos mākslas konkursos un labprāt pētīju mākslas darbus muzejos.


Profesionālo glezniecību un akadēmisko zīmējumu sāku apgūt vidusskolā, apmeklējot Sankt-Pēterburgas tehnoloģijas un dizaina Valsts Universitātes sagatavošanas kursus. Vēlāk studēju restaurāciju un glezniecību Latvijas Mākslas akadēmijā.


Joprojām pilnveidoju savas zināšanas un prasmes, zīmējot Arhitektu namā, un piedaloties dažādu mākslinieku vadītajās gleznošanas meistarklasēs. Uzskatu, ka mācīties nekad nav par vēlu, daru to ar prieku un iesaku citiem.


Esmu bezgala pateicīga Latvijas Nacionālajam Mākslas muzejam par iespēju zīmēt izstāžu ietvaros, būt ciešā kontaktā ar ievērojamo mākslinieku darbiem un mācīties no tiem LNMM galvenajā ēkā un Arsenālā – šīs vietas gandrīz četrus gadus uztvēru kā savas otrās mājas. Īpašu pateicību izsaku Baibai Sprancei, kas muzejā  vada zīmēšanas stundas, jo tieši viņa ievirzīja mani mākslas pasaulē un lika paskatīties uz mūsdienu mākslu citādāk, saprast un iemīlēt to.


       Gleznas