Radmila art studija

Radmila art studija  Paintings, gleznas, artworks, mākslas darbi

Meditatīvo (vai intuitīvo) gleznošanas nodarbību mērķis ir ļaut jums izpaust savas emocijas, atbrīvoties, pārstāt analizēt savas darbības, aizmirst par klasiskās glezniecības likumiem un sākt vienkārši radīt. Katru reizi mēs izmēģināsim arvien jaunās tehnikas, brīnīsimies par līdz šim neizmantotiem paņēmieniem un priecāsimies par negaidītiem rezultātiem. Viss, ko jūs uzzināsiet, paplašinās jūsu pieredzi, ļaus jaunās iemaņas pielietot arī ierastajā gleznošanas procesā. Katra nodarbība tiks veidota neatkarīgi no iepriekšējām, taču lai sasniegtu labākus rezultātus, ieteicams piedalīties sistēmatiski.

Iepriekšēja gleznošanas pieredze nav nepieciešama.


Darbs notiek grupās līdz 6 cilvēkiem un ilgst apmēram 2 stundas, kuru laikā:

- mēs kopīgi noskaņosimies nodarbībai, izmantojot speciālus uzdevumus, vingrinājumus vai spēles;

- definēsim mērķi, veltot savu radošo procesu konkrētai savai īpašībai, problēmai vai jautājumam;

- jums tiks nodemonstrēta un izskaidrota jaunā tehnika;

- jūs varēsiet radoši izpausties individuālajā darbā.


Piesakoties un apmaksājot uzreiz trīs nodarbības, jūs saņemsiet 10% atlaidi. 

Nodarbību tēmas
15.09.2018 - sestdiena
12:00-14:00

Pārpilnība - 3D gleznošana
Šī nodarbība būs īpaši noderīga tiem, kam ir tendence žēlot līdzekļus, materiālus, visu taupīt, pirkt uz atlaidēm un svārstīties, vai jums to vajag, pat ja varat to atļauties. Jūs drīkstat ņemt no dzīves tikai labāko un tik daudz, cik jums nepieciešams!
Šajā nodarbībā jūs burtiski "uzbūvēsiet" apjomīgu gleznu, izmantojot lielu krāsu daudzumu - vairākas tūbiņas, paletes nazi un silikona otas!
Glezna iznāks ļoti bagātīga, ar biezu un ilgi žūstošu krāsas slāni, to vēlāk visiem skatītājiem gribēsies aptaustīt un apbrīnot.
Cena - 50 eur. Audekls 60*80 cm un krāsas iekļauti cenā.
20.10.2018 - sestdiena
12:00-14:00

Gleznošana ar pirkstiem
Sajutīsim šo pasauli ar rokām. Attīstīsim savas taktīlās sajūtas caur taustes un pieskārienu uzdevumiem, un veidosim savu emociju gleznu, izmantojot neparastus materiālus un pirkstus, radot daudzveidīgas tekstūras.

Cena - 50 eur. Audekls 60*80 cm un krāsas iekļauti cenā.

24.11.2018 - sestdiena

12:00-14:00


Kosmiskās vibrācijas

Mēs katrs esam visuma daļa. Sajutīsim to ar īpašu meditāciju un uzbursim savu zvaigžņotu galaktiku, iedvesmojoties no kosmosa attēliem, taču nemēģināsim to nokopēt. Gleznosim uz melnās krāsas audekla. Māksliniece demonstrēs īpašas tehnikas, kā uzgleznot brīnumaini skaistus kosmosa skatus.


Cena - 50 eur. Audekls 60*80 cm un krāsas iekļauti cenā.

16.12.2018 - svētdiena!

12:00-14:00


Spēka glezna

Ieprogrammēsim savu mākslas darbu uz veiksmi Jaunajā gadā, lai tā mums kalpotu par iedvesmas un atbalsta līdzekli ikdienā.  Uzlādēsim gleznu ar labām domām un vēlējumiem, ieliekot tajā pozitīvos vārdus un gaišo enerģiju, izmantojot grafiskos paņēmienus un speciālas tehnikas.


Cena - 50 eur. Audekls 60*80 cm un krāsas iekļauti cenā.

12.01.2019 - sestdiena

12:00-14:00


Dvēseles dziedinošā plūsma.

Atpūtīsimies no ikdienas un mācīsimies apstādināt iekšējos monologus. Plānas krāsas tecināšana, imitējot akvareļkrāsu tehniku ar eļļas un akrila krāsām ļaus jūsu domām aizplūst prom. Atbrīvosimies no pārlieku atbildības, perfekcionisma un tieksmes visu kontrolēt.


Cena - 50 eur. Audekls 60*80 cm un krāsas iekļauti cenā.16.02.2019 - sestdiena

16:00-18:00


Emocionālā gleznošana - Džeksona Polloka stilā

Šī gleznošanas sesija, kuras laikā jūs varēsiet izmēģināt jaunu tehniku - krāsas pilināšanu un šļakstīšanu, palīdzēs jums atbrīvoties no stresa un iekšējiem pārdzīvojumiem. Izklāsim audeklus uz grīdas un ar krāsu palīdzību ļausim vaļu savām sajūtām un fantāzijai.

Pirms gleznošanas noskatīsimies video kā gleznoja Polloks.


Cena - 50 eur. Audekls un krāsas iekļauti cenā.